Deska elewacyjna sosnowa 18mm
na ściany domków

Deska elewacyjna sosnowa 18mm
na ściany domków

Jest to ekonomiczny a przy tym zdrowy i trwały materiał konstrukcyjnym na ściany domków rekreacyjnych, altan i ganków. Świetnie też sprawdzi się jako wykończenie fragmentów ścian czy wnęk, gdyż stanowić będzie efektowny kontrast do tynków i ceramiki.

Deski dwustronnie heblowane, mają grubość 18 milimetrów, są łatwe w obróbce i montażu. Zapewnią optymalną wentylację budynku oraz dobrą izolację termiczną i akustyczną. Ich atutem jest również niska waga oraz możliwość wymiany uszkodzonych elementów.

Materiał na nie jest pozyskiwany z wysokiej jakości drewna z południowej i zachodniej Polski, które jest starannie obrabiane i suszone do wilgotności 14%.

Wymiary :

grubość: 18 mm

szerokość krycia: 110 mm

szerokość całkowita z piórem: 118 mm   


Dostępne długości: 4m; 3,5m; 3,0m 

deska elewacyjna na ściany
obrazek   obrazek2   obrazek3
Zobacz również::
» Listwy wykończeniowe

PRODUCENT ● boazerie ● deski podłogowe ● sztachety drewniane ● tralki balkonowe ● drewno budowlane ● sosna ● świerk ● modrzew

Aktualności
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
» więcej